V novem šolskem letu ponujamo dijakom 34 krožkov.                              Krožki 2021/22

             

 

                       Krožek                                                              Mentor                                               Uvodni sestanek                           Termin krožka                       Prostor

1 Uresničimo svoje ideje Robert Gašparič 4.10.2021, ob 12.00 v K7 ponedeljek, 13.40 Gosp., K7
2 Glasbeni krožek Robert Novak 11.10.2021, ob 13.40 v K 100 ponedeljek, 13.40 Gosp., K 100
3 Avtomatika Rudolf Weinzerl 13.10.2021, ob 7.30 v B4 sreda, 7.00 Smet., B4
4 Novinarski krožek Simona Kolbl, Milena Milanovič 6.10. 2021, ob 7.50 v M10 po dogovoru Gosp., M10
5 Odbojka in odbojka na mivki Aleš Bezjak 14.10.2021, ob 10.20 v telovadnici po dogovoru telovadnica
6 AVDIO krožek Robert Novak 11.10.2021, ob 13.40 v K100 ponedeljek, 13.40 Gosp., K100
7 košarka Bojan Skok 7.10.2021, ob 12.00 v fitnesu sreda, 12.00 Lukna
8 Šahovski krožek Bojan Rozin 3.11.2021, ob 7.50 v M1 sreda, 7.00 Gosp., M1
9 Medijski freak Brigita Klajnšek 18.10.2021, ob 10.15 pred K100 po dogovoru  
10 robotikA Miran Waldhütter 6.10.2021, ob 8.00 v B3 sreda, 7.00 Smet., B3
11 Računalniška omrežja in spletne storitve Branko Potisk 11.10.2021, ob 13.40 v K1 ponedeljek, 13.40 Gosp. K1
12 Angleški krožek Sanela Majhenič Dežman 6.10.2021, ob 7.50, v E8 sreda, 7.50 Smet., B3
13 Nemški krožek Ida Lotrič 11.10.2021, ob 13.40 v E7 ponedeljek, 13.40 Smet, E7
14 Nogometni krožek Rok Marinič 13.10.2021, ob 8.00 v telovadnici po dogovoru šolska telovadnica
15 E-BIKE Benjamin Vergles, Darko Visočnik 6.10.2021, ob 7.50 v E9 ponedeljek 13.40 in sreda 7.00 E9, delavnica E-Bike
16 Ustvarjalnik mag. Ivanka Lesjak 13.10.2021, ob 7.50 v N7 sreda, 7.50 Gosp., N7
17 Rokometni krožek Boštjan Kozel 4.10.2021, ob 12.00 v telovadnici ponedeljek, 13.40-15.15 Fitnes
18 Gaming krožek Jernej Feguš 6.10.2021, ob 7.15, v B5 sreda, 7.15 Smet., B5
19 Astronomski krožek Nataša Petelin 6.10.2021, ob 7.05 v L8 sreda, 7.05 Gosp., L8
20 Badminton Martina Kovačič 6.10.2021, ob 9.00 v telovadnici po dogovoru šolska telovadnica
21 Python Manja Sovič Potisk 6.10.2021, ob 8.00 v E13 sreda, 7.50 Smet., E13
22 Fitnes Boštjan Kozel 4.10.2021, ob 12.00 v telovadnici ponedeljek, 13.40-15.15 Fitnes
23 Jeziki nas povezujejo Suzana Rehberger 13.10.2021, ob 8.00 v M5 sreda, 7.50 Gosp., M5
24 Risanje z robotom Domen Rupnik 11.10.2021, ob 13.40 v A11 po dogovoru  
25 Desetprstno tipkanje in 3D tiskanje Jernej Krajnčan 29.9.2021, ob 8.00 v K9 sreda, 7.30 Gosp., K9
26 Likovni kabinet Brigita Klajnšek 20.10.2021, ob 8.00 pred K100 po dogovoru  
27 Kros, orientacijski tek Polona Krivec Švab 4.10.2021, ob 13.40 v telovadnici po dogovoru šolska telovadnica
28 Zgodovina na maturi Petra Marčič 1.10.2021, ob 7.00 v F1 po dogovoru F1
29 Moje podjetje Helena Sternad 29.9.2021, ob 8.00 v E2 sreda, 7.30 Smet., E2
30 Umetna inteligenca Bojan Ploj 6.10.2021, ob 7.50 v E14 sreda, 7.50 Smet., E14
31 Cankarjevo tekmovanje 1+2 letnik Daniela Hergan Grosek 13.10.2021, ob 7.50 v N01 sreda, 7.50 Gosp., N1 + na daljavo
32 Cankarjevo tekmovanje3+4 letnik Manja Žvikart 13.10.2021, ob 7.50 v L03 sreda, 7.50 Gosp., L03 + na daljavo
33 Raziskovalec bom! Gregor Nikolić 6.10.2021, ob 8.00 v C11 sreda, 7.30-9.00 Smet., C11
34 Bober – računalniško razmišljanje Darko Korošec 6.10.2021, ob 7.00 v K1 sreda, 7.00 Gosp., K1