Štipendije, razpisi

ZAPOSLIMO ELEKTROTEHNIKA IN RAČUNALNIŠKEGA TEHNIKA!Prijava: Izpolnite svoje poklicne ambicije in se pridružite naši ekipi! V podjetju PRECIZ d.o.o. iz Maribora iščemo elektrotehnika in računalniškega tehnika m/ž za delo na razvoju krmilj za tehtalne sisteme, programiranju, vzdrževanju in odpravljanju napak na tehtnicah.Ponujamo vam delovno razmerje za nedoločen čas s preizkusno dobo 6 mesecev, varno in stabilno delovno okolje, možnost strokovnega in osebnega razvoja, ter možnost napredovanja. Delo poteka v Mariboru, od ponedeljka do petka, od 7:00 do 15:00 ure.

 

Nudimo vam tudi možnost opravljanja prakse v našem podjetju, z možnostjo kasnejše zaposlitve.Če ste pripravljeni na izziv in želite razvijati svoje potenciale, se prijavite na e-mail: . Poznavanje programiranja krmilnikov, delovanje A/D pretvornikov ter komunikacij SPI, I2C, RS232, RS485 itd. ter osnovno programiranje v Basic, C/C++, C# so zaželene veščine, vendar niso pogoj za prijavo.Prijavite se še danes in postanite del naše ekipe!