SERŠ je business

Že tretje leto zapored so se na naši šoli odvijale podjetniške delavnice in startup vikend. Več kot 60 dijakov naše šole je v preteklih 20 dnevih inoviralo, ustvarjalo in oblikovalo podjetniške ideje. S pomočjo zunanjega mentorja so spoznavali prednosti in slabosti podjetništva, lastnosti, ki po pomembne za podjetnike, primere dobrih in slabih podjetniških praks ter korake za oblikovanje poslovnega modela kanvas. Identificirali so ciljne skupine ter oblikovali finančne načrte. Prav tako so pridobili znanja na področju učinkovite predstavitve poslovne ideje komisiji, investitorjem oziroma morebitnim poslovnim partnerjem.

 

   

 

Aktivnosti so bile financirane s strani SPIRIT ob finančni podpori Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo – v okviru razpisa JP MLADI 2021/22.