Kontakti

[ssba_hide]sers_napis_dijaki

 

SREDNJA ELEKTRO-RAČUNALNIŠKA ŠOLA MARIBOR
Smetanova ulica 6
2000 Maribor

Komunikacija v času zaprtja šol poteka izključno po elektronski pošti.

Telefonska številka: 02 234 19 10
Telefonska številka zbornice na Smetanovi 6: 02 234 19 32
Telefonska številka zbornice na Gosposvetski 9: 02 234 19 27
DŠ: 58751009
TRR: SI56 0110 0600 0042 897

Kako do nas v času zaprte Koroške ceste?

KONTAKTI ZAPOSLENIH

Elektronski naslovi zaposlenih

VODSTVO ŠOLE
Položaj Ime, e-naslov Telefon  
Ravnateljica

Irena Srša Žnidarič, irena.srsa(at)sers.si

234 19 14  
Pomočnik Darko Romih, darko.romih(at)sers.si 234 19 19  
Pomočnica Vida Motaln, vida.motaln(at)sers.si 234 19 11  
ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA
Položaj Ime, e-naslov Telefon Uradne ure
Pedagoginja Maja Krajnc, maja.krajnc(at)sers.si – za program tehnik računalništva 234 19 12 sestanki / razgovori po predhodnem dogovoru
Pedagoginja Iris Vinko, iris.vinko(at)sers.si – za programa elektrotehnik in tehniška gimnazija 234 19 29  sestanki / razgovori po predhodnem dogovoru
Pedagoginja Lara Jug, lara.jug(at)sers.si – za programe računalnikar, elektrikar in PTI programa 234 19 31  sestanki / razgovori po predhodnem dogovoru
DRUGI DELAVCI ŠOLE
Položaj Ime Telefon  Uradne ure
Organizatorka izrednega izobr. Barbara Gajšek, barbara.gajsek(at)sers.si 234 19 24  podrobneje
Organizator praktičnega pouka Benjamin Vergles, benjamin.vergles(at)sers.si 234 19 21  podrobneje
Organizator PUD-a Dušan Kaiser, dusan.kaiser(at)sers.si 234 19 21 podrobneje
Tajnica splošne mature Nataša Hauptman, natasa.hauptman(at)sers.si 234 19 33  podrobneje
Tajnik poklicne mature Nataša Kralj, natasa.kralj(at)sers.si 234 19 30  podrobneje
Tajnica zaključnega izpita Suzana Rehberger, suzana.rehberger(at)sers.si 234 19 13  podrobneje
Knjižničarka Anastazija Brkljačič, anastazija.brkljacic(at)sers.si 234 19 34  podrobneje
Organizator malic Jernej Feguš, jernej.fegus(at)sers.si 234 19 15  podrobneje
SKUPNE SLUŽBE
Položaj Ime Telefon Uradne ure
Tajnica VIZ Marija Janžek, marija.janzek(at)sers.si 234 19 23 od 10.00 do 12.00
Administratorka Janja Mesarec, janja.mesarec(at)sers.si 234 19 10 od 10.00 do 12.00
Računovodkinja racunovodstvo(at)sers.si 234 19 25 od 10.00 do 12.00
Knjigovodkinja / administratorka Suzana Lukman, suzana.lukman(at)sers.si 234 19 16 od 10.00 do 12.00
Vzdrževalec učne tehnologije

Aljaž Čurin, aljaz.curin(at)sers.si

   
Hišnik Dušan Ritlop