Kontakti

sers_napis_dijaki

 

SREDNJA ELEKTRO-RAČUNALNIŠKA ŠOLA MARIBOR
Smetanova ulica 6
2000 Maribor

Telefonska številka: 02 234 19 10
Telefonska številka zbornice na Smetanovi 6: 02 234 19 32
Telefonska številka zbornice na Gosposvetski 9: 02 234 19 27
DŠ: 58751009
TRR: SI56 0110 0600 0042 897

KONTAKTI ZAPOSLENIH

Elektronski naslovi zaposlenih

VODSTVO ŠOLE
Položaj Ime, e-naslov Telefon  
Ravnateljica Irena Srša Žnidarič

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 14  
Pomočnik Darko Romih

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 19  
ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA
Položaj Ime Telefon  
Pedagoginja Maja Krajnc

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 12  
Pedagoginja Iris Arbeiter

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 29  
DRUGI DELAVCI ŠOLE
Položaj Ime Telefon  Uradne ure
Organizatorka izrednega izobr. Irena Pivko

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 24  podrobneje
Organizator prakse Miran Waldhütter

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 21  podrobneje
Tajnica splošne mature Nataša Hauptman

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 33  podrobneje
Tajnica poklicne mature Nataly Coljnar

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 30  podrobneje
Tajnica zaključnega izpita Suzana Rehberger

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 13  podrobneje
Knjižničarka Anastazija Brkljačič

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 34  podrobneje
Organizator malic Jernej Feguš 234 19 15  podrobneje
SKUPNE SLUŽBE
Položaj Ime Telefon Uradne ure
Poslovna sekretarka Marija Janžek

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 23 od 10.00 do 12.00
Administratorka Suzana Lukman

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 10 od 10.00 do 12.00
Računovodkinja Branka Berglez

Ime (obvezno)

Vaš e-naslov (obvezno)

Zadeva

Sporočilo

234 19 25 od 10.00 do 12.00
Knjigovodkinja Milena Roškarič 234 19 16 od 10.00 do 12.00
Vzdrževalec učne tehnologije Aljaž Čurin    
Hišnik Dušan Ritlop