Kenguru – šolsko tekmovanje iz matematike

Šolsko tekmovanje iz matematike (Kenguru) je potekalo 16. marca 2017. Tekmovali je 130 dijakov srednjih poklicnih, strokovnih programov in gimnazijcev.

KATEGORIJA A (gimnazija)

1.letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Matic MLAKER (1. ag)
  2. Blaž ŠAFARIČ (1. ag)
  3. Alen STOPAJNIK (1. ag)
  4. David KRALJIĆ (1.ag)

2. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Nal APLINC (2. ag)
  2. Jan KLJUČEVŠEK (2. ag)

3. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Žiga NAPAST (3. ag)
  2. Erik KOHNE (3. ag)
  3. Manduša ALEKSIĆ PETER (3. ag)

4. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Matjaž ŠKRLEC (4. ag)
  2. Marcel MUMEL (4. ag)

KATEGORIJA B (dijaki srednje tehniške in strokovne šole)

1. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Jaka GSELMAN, 1. bt
  2. Blaž JAKOPIN, 1. at
  3. Tobias KORŽE, 1. br

Poleg naštetih prejmejo bronasto priznanje še: Luka GAČNIK (1. bt), Nejc GROBELNIK (1. at), Aljoša MLINARIČ (1. bt), Kristjan PETAUER (1. cr), Nejc KRAJNC (1. dr), Primož PLIBERŠEK (1. at), Jakob ŠRUMPF (1. cr), Matic LEVAČIČ (1. cr), Aleksander PODGORNIK (1. ar), Matej POSAVEC (1. dr), Sergej AJLEC (1.ar) in Gregor FRAS (1.dr).

2. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Mark VINTAR (2. dr)
  2. Miha KAJZER (2. dr)
  3. Dominik FOSCHINI (2. cr)

Poleg naštetih bodo prejeli bronasto priznanje še Mitja KRANER (2. bt), Andraž POTOČNIK (2. bt), Timotej ŠAROTAR (2. bt), Maj GUNGL (2. bt), Matevž FRANGEŽ (2. at), Jaka Waldhutter (2. bt) in Aljaž Rožič (2. at).

3. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Jani PRESKAR (3. bt)
  2. Nejc FIRBAS (3. br)
  3. Kevin KNEDL (3. at)

Bronasto priznanje prejmejo tudi: Klemen NAPAST (3. ar), Sebastijan MLAKAR(3. at), Matjaž ČELAN (3. cr), Amadej JELEN (3. at) in Jure SATLER (3. cr).

4. letnik(prejmejo bronasto priznanje):

  1. Marko KUŽNER (4. br)
  2. Luka KOBALE (4. ar).
  3. Ermin RAHMANOVIĆ (4. at)

Bronasto priznanje prejmejo tudi: Benjamin DVORŠAK (4. at), Niko MESARIČ (4. br), Primož KOREZ (4. br), Jani KAUKLER (4. ar) in Primož SMOGAVEC (4. bt).

KATEGORIJA C (dijaki srednje poklicne šole)

1. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Gašper KOKOL (1. bp)
  2. Anže VOVK (1. ap)

2. letnik (prejmejo bronasto priznanje):

  1. Nejc ČERNEC (2. ap)
  2. Leja KOČUNIK (2. ap)
  3. Sergej ORGOLIČ (2. ap)