Dosežki 2016/17

 UVRSTITEVDIJAKIMENTORJI
RAZISKOVALNE NALOGE1. mesto, zlato priznanje - elektronika, elektrotehnikaRok DolencMilan Ivič
2. mesto, zlato priznanje - elektronika, elektrotehnikaAndrej ŠrumpfMilan Ivič
3. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaFilip KocijančičMilan Ivič
4. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaIgor Kepe, Martin FerenecMilan Ivič
5. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaGašper MajalMilan Ivič
6. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaJaka GselmanMilan Ivič
6. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaRok Kamenečki, Timotej MerklinMilan Ivič
8. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaKlemen Knedl, Dominik KolednikMilan Ivič
8. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaRok Dolenc, Aljaž RožičMilan Ivič
10. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaPrimož SmogavecR. Gašparič
11. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaAljaž RožičMilan Ivič
12. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaNejc Grobelnik, Jure GolobMilan Ivič
13. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaTimotej Vidovič, Mihael PliberšekMilan Ivič
14. mesto, srebrno priznanje - elektronika, elektrotehnikaAlex Baron, Urban ŠkrablMilan Ivič
1. mesto, bronasto priznanje - računalništvoMiha Frangež, Miha ŠirovnikB. Potisk
1. mesto, bronasto priznanje - računalništvoNiko Vučko, Tomaž Kralj, Leonard FišerJ. Štrucl
3. mesto, bronasto priznanje - računalništvoNejc Firbas, Patrick KačičZ. Kačič
4. mesto, bronasto priznanje - računalništvoMarko Kurnik, Žiga Podhostnik, Damijan RobnikM. Uranjek
5. mesto, bronasto priznanje - računalništvoLuka Kobale, Jani KauklerMilan Ivič
6. mesto, bronasto priznanje - računalništvoRok Virant, Kristian Grgić, Maja KitekM. S. Potisk, J. Štrucl
2. mesto, srebrno priznanje - športJan Hauptman, Andi PoplasB. Skok
1. mesto, bronasto priznanje - tuji jezikiAljaž AurednikS. Rehberger
4. mesto, bronasto priznanje - fizikaJaka WaldhütterR. Novak
7. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjeTadej Lorenčič, Gregor Kramberger, Lucijan KatanB. Rozin
8. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjeKristjan Žigart, Janez KečekR. Novak
9. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjeSimon Vavan Skaza, Mihael Namestnik Brbre, Aleš PajtlerB. Rozin
10. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjePrimož Ketiš, Kevin Knedl, Niki FinžgarI. Lesjak
11. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjeNik Domajnko, Žak DrofenikI. Lesjak
5. mesto, bronasto priznanje - psihologija, pedagogikaSani Smajić, Primož LovrenčičR. Novak
4. mesto, bronasto priznanje - varstvo okoljaRok Leskovar, Aljaž FrasI. Lesjak
INOVACIJSKI PREDLOGI2. mesto, bronasto priznanje - elektronika, elektrotehnikaEmin Pamuk, Žan BerglezMilan Ivič
2. mesto, bronasto priznanje - elektronika, elektrotehnikaSimon Vavan Skaza, Andrej Karba, Ivan StočkoB. Rozin
1. mesto, bronasto priznanje - računalništvoLuka Radović, Gašper Kunej, Jernej OrnikB. Potisk
2. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjeMarko Kužner, Primož Korez, Jernej FakinA. Bezjak, J. Štrucl
3. mesto, bronasto priznanje - interdesciplinarno področjeAlen Poboljšaj, Jan Wolf, Mario UrnautD. Rupnik
 UVRSTITEVDIJAKIMENTORJI
RAZISKOVALNE NALOGEbronasto priznanjeRok DolencMilan Ivič
bronasto priznanjeAndrej ŠrumpfMilan Ivič
bronasto priznanjeFilip KocijančičMilan Ivič
bronasto priznanjeNiko Vučko, Tomaž Kralj, Leonard FišerJ. Štrucl
bronasto priznanjeMiha Frangež, Miha ŠirovnikB. Potisk
INOVACIJSKI PREDLOGIsrebrno priznanjeMarko Kužner, Primož Korez, Jernej FakinA. Bezjak, J. Štrucl
srebrno priznanjeEmin Pamuk, Žan BerglezMilan Ivič
bronasto priznanjeLuka Radović, Gašper Kunej, Jernej OrnikB. Potisk
bronasto priznanjeSimon Vavan Skaza, Andrej Karba, Ivan StočkoB. Rozin
 UVRSTITEVDIJAKIMENTORJI
Svetovno tekmovanje RoboCup 2017, JaponskaAward for best Team Spirit v disciplini Rescue MazeRok Mihailović Krpan, Jaka WaldhütterM. Waldhütter
3. mesto v super team tekmovanju v disciplini Rescue CoSpaceNejc Firbas, Marko KužnerM. Waldhütter
RoboCup 2017 Slovaška2. mesto v kategoriji Rescue CoSpaceMarko Kunžer, nejc FirbasM. Waldhütter
3. mesto v kategoriji Rescue CoSpaceKlemen Hercog, Žak DrofenikM. Waldhütter
3. mesto v kategoriji Rescue MazeRok Mihailović Krpan, Jaka WaldhütterM. Waldhütter
Državno prvenstvo Robocup 20171. mesto v kategoriji Rescue CoSpaceMarko Kužner, Nejc Firbas, Klemen HercogM. Waldhütter
2. mesto v kategoriji Rescue CoSpaceAnže Mavrič, Miha ŠirovnikM. Waldhütter
3. mesto v kategoriji Rescue CoSpaceŽak Drofenik, Nik DomanjkoM. Waldhütter
1. mesto v kategoriji Rescue MazeRok Mihailović Krpan, Jaka WaldhüterM. Waldhütter
 UVRSTITEVDIJAKIMENTORJI
IZBOR PERSPEKTIVNIH DIJAŠKIH IDEJnagrajena poslovna idejaMark Kužner, Jernej Fakin, Primož KorezI. Lesjak
nagrajena poslovna idejaJaka BlazinaI. Lesjak
nagrajena poslovna idejaKevin Knedl, Primož Ketiš, Niki Finžgar, Andraž ZimetI. Lesjak
MLADI PODJETNIK, državno tekmovanje1. mestoMark Kužner, Jernej Fakin, Primož KorezI. Lesjak
DRŽAVNO TEKMOVANJE ELEKTRO IN RAČUNALNIŠKIH ŠOL2. mesto, program računalnikarBoštjan Bogatin, Mitja HelJ. Feguš
FESTIVAL OBLIKOVANJA MARIBOR3. mesto - plakatiPal MlakerD. Rupnik
3. mestoDomen Babič, Tim Cof, Martin GrosekS. M. Majhenič
DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE1. mesto in zlato priznanjePrimož PliberšekI. Pivko
1. mesto in zlato priznanjeJani KauklerM. Stergar
zlato priznanjeNejc GROBELNIK, Blaž JAKOPIN, Dominik FOSCHINI, Anadej JELENI. Pivko
zlato priznanjeAndraž POTOČNIK, Ermin RAHMANOVIĆD. Zinrajh
zlato priznanjeMark VINTARN. Hauptman
zlato priznanjeMarko KUŽNERP. H. Pavlič
srebrno priznanjeBlaž ŠAFARIČ, Matic LEVAČIČ, Jan Alojz GAČNIK, Luka KOBALE, Gašper KOKOLM. Stergar
srebrno priznanjeMatjaž ŠKRLEC, Sebastijan MLAKAR, Kevin KNEDLI. Pivko
srebrno priznanjeLuka GAČNIK, Jaka GSELMAN, Simon VAJSN. Hauptman
srebrno priznanjeNiko MESARIČP. H. Pavlič
srebrno priznanjeNejc ČERNECP. Tisnikar
GENIUS LOGICUS - mednarodno tekmovanje1. mesto državno, 6. mesto mednarodnoŽiga NapastPivko
2. mesto državno, 7. mesto mednarodnoJan TežakPivko
3. mesto državno, 26. mesto mednarodnoErik KohnePivko
4. mesto državno, 37. mesto mednarodnoAmadej JelenPivko
5. mesto državno, 49. mesto mednarodnoMaja KitekHajšek Pavlič
6. mesto državno, 60. mesto mednarodnoPrimož KorezHajšek Pavlič
7. mesto državno, 63. mesto mednarodnoIgor KepePivko
8. mesto državno, 65. mesto mednarodnoAljaž KrautičPivko
9. mesto državno, 71. mesto mednarodnoKevin KnedlPivko
10. mesto državno, 75. mesto mednarodnoJernej GašperlinZinrajh
1. mesto državno, 4. mesto mednarodnoŽiga NapastPivko
2. mesto državno, 9. mesto mednarodnoAndi PoplasPivko
10. mesto državno, 36. mesto mednarodnoJan WolfStergar
17. mesto državno, 59. mesto mednarodnoJaša FridauTisnikar
DRŽAVNO TEKMOVANJE ACM V ZNANJU RAČUNALNIŠTVA3. mesto in zlato priznanjeMarko KužnerS. Nekrep
srebrno priznanjeJani Kaukler, Miha FrangežV. Motaln
FESTIVAL INOVATIVNIH TEHNOLOGIJ1. mestoPeter BerberihB. Potisk
2. mestoMartin GrosekB. Potisk
3. mestoMiha FrangežB. Potisk
6. mestoTim CofB. Potisk
e-Bike2. mesto Jernej Gašperlin, Miha Novak, Gregor Lenart, Bor ŠebartB. Vergles, D. Visočnik
3. mesto Primož Galun, Luka Gačnik, Matevž Škafar, Jaka GselmanB. Vergles, D. Visočnik
DRŽAVNO TEKMOVANJE IATEFL - ANG (2. letnik)1. mestoDomen Babič, Tim Cof, Martin GrosekS. M. Majhenič
DRŽAVNO TEKMOVANJE IATEFL - ANG (3. letnik)srebrno priznanjeManduša Aleksić PeterS. M. Majhenič
DRŽAVNO TEKMOVANJE BOBERsrebrno priznanje, 4. mestoManduša Aleksić PeterV. Motaln
srebrno priznanje, 14. mestoAljoša MlinaričV. Motaln
ŠOLSKO TEKMOVANJE BOBERbronasta priznanja, uvrstitev na drž. tekm.Aljoša Mlinarič, Manduša Aleksić Peter
bronasta priznanjaPrimož Pliberšek, Nejc Krajnc, Matic Šulc, Erik Kohne, Rok Mihajlović Krpan, Žiga Napast, Mihael Breznik, Primož Stopar, Marko Kužner
ASTRONOMIJA - državno tekmovanjesrebrno priznanjeMihael Zotler, Primož PliberšekN. Petelin
TEKMOVANJE ZA CANKARJEVO PRIZNANJEsrebrno priznanjeVita KorošecD. H. Grosek
bornasto priznanjeSani SmajićD. H. Grosek
bornasto priznanjeTilen Nipič, Klaudija MoličnikK. Podvršnik
bornasto priznanjeTim Cof, Jan KljučevšekJ. Golob
bornasto priznanjeJaka WaldhütterJ. Pišec
bornasto priznanjeLuka Kobale, Maja Kitek, Tjaša Mlinarič, Kristian GrčičM. Nerat
bornasto priznanjeŽiga LahV. Rojs
 UVRSTITEVDIJAKIMENTORJI
BADMINTONsrebrna medalja in uvrstitev na drž. tekm.Matej LabašP. Krivec Švab
DRŽAVNO TEKMOVANJE V LOKOSTRELSTVUdržavni prvakLeonard FišerB. Tramšek
ATLETIKA - PODROČNO EKIPNO PRVENSTVO2. mestoŽiga Gaber, Tilen Vodenik, Denis Brek, Nejc Beber, Žiga Lah, Lucij Vrhovšek, Tadej Kramar, Marko Kužner, Jakob Unterlehner, Patrik Kačič, Jure Golob, Marko Pernat, Primož Kores, Mihael Zotler, Luka Popovič Krajnc, Lovro KuharA. Bezjak
ATLETIKA - finalno, državno tekmovanje7. mesto - suvanje krogleLuka Popovič KrajncP. Krivec Švab
BILJARD - področno prvenstvo1. mestoMatjaž ŠkrlecB. Tramšek
KOŠARKA - področno prvenstvo2. mestoAndraž Potočnik, Bine Bregant, Patrick Kačič, Matjaž Korez, Martin Čeh, Gašper Dobrajc, Timotej Šarotar, Mitja Gerečnik, Jaka Oblak, Tim Slana, Patrick MajcenB. Skok
STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO - regijsko prvenstvo4. mesto in uvrstitev na drž. tekm.Mark BerdnikB. Tramšek
ŠPORTNO PLEZANJE - državno tekmovanjesrebrna medaljaŽan Janežič A. Bezjak
SMUČANJE - prvesntvo srednjih šol1. mesto ekipnoŽiga Jančič, Nejc Beber, Tomaž Kajbič, Žak Mraček in Andrej Walter B. Skok
1. mestoŽiga JančičB. Skok
1. mestoMatic BeberB. Skok
STRELJANJE Z ZRAČNIM OROŽJEM, državno tekmovanje15. mestoMark BerdnikB. Tramšek
zlato priznanjeMark VINTARN. Hauptman
zlato priznanjeMarko KUŽNERP. H. Pavlič
srebrno priznanjeBlaž ŠAFARIČ, Matic LEVAČIČ, Jan Alojz GAČNIK, Luka KOBALE, Gašper KOKOLM. Stergar
srebrno priznanjeMatjaž ŠKRLEC, Sebastijan MLAKAR, Kevin KNEDLI. Pivko
srebrno priznanjeLuka GAČNIK, Jaka GSELMAN, Simon VAJSN. Hauptman
srebrno priznanjeNiko MESARIČP. H. Pavlič
srebrno priznanjeNejc ČERNECP. Tisnikar
GENIUS LOGICUS - mednarodno tekmovanje1. mesto državno, 6. mesto mednarodnoŽiga NapastPivko
2. mesto državno, 7. mesto mednarodnoJan TežakPivko
3. mesto državno, 26. mesto mednarodnoErik KohnePivko
4. mesto državno, 37. mesto mednarodnoAmadej JelenPivko
5. mesto državno, 49. mesto mednarodnoMaja KitekHajšek Pavlič
6. mesto državno, 60. mesto mednarodnoPrimož KorezHajšek Pavlič
7. mesto državno, 63. mesto mednarodnoIgor KepePivko
8. mesto državno, 65. mesto mednarodnoAljaž KrautičPivko
9. mesto državno, 71. mesto mednarodnoKevin KnedlPivko
10. mesto državno, 75. mesto mednarodnoJernej GašperlinZinrajh
1. mesto državno, 4. mesto mednarodnoŽiga NapastPivko
2. mesto državno, 9. mesto mednarodnoAndi PoplasPivko
10. mesto državno, 36. mesto mednarodnoJan WolfStergar
17. mesto državno, 59. mesto mednarodnoJaša FridauTisnikar
DRŽAVNO TEKMOVANJE ACM V ZNANJU RAČUNALNIŠTVA3. mesto in zlato priznanjeMarko KužnerS. Nekrep
srebrno priznanjeJani Kaukler, Miha FrangežV. Motaln
FESTIVAL INOVATIVNIH TEHNOLOGIJ1. mestoPeter BerberihB. Potisk
2. mestoMartin GrosekB. Potisk
3. mestoMiha FrangežB. Potisk
6. mestoTim CofB. Potisk
e-Bike2. mesto Jernej Gašperlin, Miha Novak, Gregor Lenart, Bor ŠebartB. Vergles, D. Visočnik
3. mesto Primož Galun, Luka Gačnik, Matevž Škafar, Jaka GselmanB. Vergles, D. Visočnik
DRŽAVNO TEKMOVANJE IATEFL - ANG (2. letnik)1. mestoDomen Babič, Tim Cof, Martin GrosekS. M. Majhenič
DRŽAVNO TEKMOVANJE IATEFL - ANG (3. letnik)srebrno priznanjeManduša Aleksić PeterS. M. Majhenič
DRŽAVNO TEKMOVANJE BOBERsrebrno priznanje, 4. mestoManduša Aleksić PeterV. Motaln
srebrno priznanje, 14. mestoAljoša MlinaričV. Motaln
ŠOLSKO TEKMOVANJE BOBERbronasta priznanja, uvrstitev na drž. tekm.Aljoša Mlinarič, Manduša Aleksić Peter
bronasta priznanjaPrimož Pliberšek, Nejc Krajnc, Matic Šulc, Erik Kohne, Rok Mihajlović Krpan, Žiga Napast, Mihael Breznik, Primož Stopar, Marko Kužner
ASTRONOMIJA - državno tekmovanjesrebrno priznanjeMihael Zotler, Primož PliberšekN. Petelin
TEKMOVANJE ZA CANKARJEVO PRIZNANJEsrebrno priznanjeVita KorošecD. H. Grosek
bornasto priznanjeSani SmajićD. H. Grosek
bornasto priznanjeTilen Nipič, Klaudija MoličnikK. Podvršnik
bornasto priznanjeTim Cof, Jan KljučevšekJ. Golob
bornasto priznanjeJaka WaldhütterJ. Pišec
bornasto priznanjeLuka Kobale, Maja Kitek, Tjaša Mlinarič, Kristian GrčičM. Nerat
bornasto priznanjeŽiga LahV. Rojs